Bar

21. apríl 2022

Pripravili sme workshopy pre Campus Cowork

V rámci Campus Cowork sme pripravili dva workshopy na témy, s ktorými sa ľudia v coworku často stretavajú: správne nastavenie svojho fungovania, návykov a výkonu v práci - ako predchádzať vyhoreniu.

Workshopy prebiehali vo forme krátkeho teoretického úvodu, cvičení pre účastníkov, no najmä interaktívnej diskusie vo veľmi príjemnej, neformálnej a otvorenej atmosfére.

Je to forma, ktorú aj v INLY máme veľmi radi - nejde o naformulované prednášky, ale o otvorené rozhovory na témy, ktoré účastníkov workshopu zaujímajú. Okrem odborných otázok radi uvádzame aj príklady z nášho života, skúsenosti, praktické rady a odporúčania, aby workshop mal skutočný zmysel pre tých, ktorí sa ho zúčastnia. „Ďakujeme Campus Cowork, že sa stará o rozvoj svojich tímov boli to skvelé akcie a tešíme sa na ďalšie. Hovoriť o vyhorení, spôsoboch sebarozvoja, dostupnej forme podpory patrí do tak potrebnej výbavy každého pracovného prostredia. Je úžasné vidieť tú interakciu a záujem ľudí, keď majú možnosť sa o týchto témach dozvedieť viac,“ povedala naša zakladateľka a riaditeľka Zuzana Šimeková.

Aktuality

18. október 2022

Inly pre talkshow BiteClub s Jankou

Prvými hosťami po letnej prestávke bola naša riaditeľka Zuzana Šimeková a Ema Müller. Počas talkshow povedali viac aj o tom, ako sa cítiť dobre vo vlastnej koži, vyhorení či našom spoločnom projekte - novom mentoringovom programe „Čo od seba chcem a ako na to?”.

viac ›

13. október 2022

Rozprávali sme o zdraví pre ne.obycajna

O duši, dobrom živote, intuícii a krásnych ľuďoch, alebo aj kráse v ľuďoch. O slobode, čase so sebou samým a mnohom ďalšom sme povedali v rozhovore pre ne.obycajna.

viac ›

11. október 2022

Beseda ku knihe Krásni ľudia v Panta Rhei

V kníhkupectve v Bratislave sme boli súčasťou besedu o knihe Krásni ľudia, počas ktorej rozprávala nielen naša riaditeľka a autorka knihy Zuzana Šimeková, ale aj naša psychoterapeutka Zuzana Sidorová.

viac ›