Bar

24. október 2021

Boli sme súčasťou konferencie Americkej obchodnej komory

Konferencia sa venovala Digitalizácii a inováciám v zdravotnej starostlivosti. V paneli Digitalizácia, inovácie a duševné zdravie diskutovala spolu s ďalšími hosťami aj naša zakladateľka a riaditeľka Zuzana Šimeková.

Vďaka digitalizácii a inováciám sa spoločnosť posúva vpred, preto je dôležité o nich hovoriť aj v oblasti duševného zdravia.

Preto nás teší, že sme mohli byť súčasťou konferencie Americkej obchodnej komory, ktorá sa venovala Digitalizácii a inováciám v zdravotnej starostlivosti. Pandémia ešte viac zdôraznila dôležitosť sektora zdravotníctva, jeho inštitúcií a zainteresovaných strán a urýchlila systémové zmeny spojené práve s inováciami. V paneli Digitalizácia, inovácie a duševné zdravie diskutovala spolu s ďalšími hosťami aj naša zakladateľka a riaditeľka Zuzana Šimeková.

Ak by ste si konferenciu chceli pozrieť aj vy, jej záznam nájdete po kliknutí na obrázok nižšie.

 

Aktuality

18. október 2022

Inly pre talkshow BiteClub s Jankou

Prvými hosťami po letnej prestávke bola naša riaditeľka Zuzana Šimeková a Ema Müller. Počas talkshow povedali viac aj o tom, ako sa cítiť dobre vo vlastnej koži, vyhorení či našom spoločnom projekte - novom mentoringovom programe „Čo od seba chcem a ako na to?”.

viac ›

13. október 2022

Rozprávali sme o zdraví pre ne.obycajna

O duši, dobrom živote, intuícii a krásnych ľuďoch, alebo aj kráse v ľuďoch. O slobode, čase so sebou samým a mnohom ďalšom sme povedali v rozhovore pre ne.obycajna.

viac ›

11. október 2022

Beseda ku knihe Krásni ľudia v Panta Rhei

V kníhkupectve v Bratislave sme boli súčasťou besedu o knihe Krásni ľudia, počas ktorej rozprávala nielen naša riaditeľka a autorka knihy Zuzana Šimeková, ale aj naša psychoterapeutka Zuzana Sidorová.

viac ›