Bar

26. september 2022

O duševnom zdraví v podcaste Bylinkárium

V rozhovore Zuzana Šimeková priblížila, aké je byť autorkou knihy, obdobie vyhorenia a čas ponorenia sa do svojho vnútra, zaujímavosti o našom centre duševného zdravia, nástroje hojenia a prevencie aj malé veľké radosti z prírody a umenia.

Podcast Bylinkárium každú rastlinu rozoberá v dvoch dieloch – samostatných epizódach. Moderátorka Kristína Kanátová sa rozpráva so zaujímavými hosťami na rôzne témy. Každý z nich rezonuje s konkrétnou bylinkou a témou, ktorú bylina reprezentuje. Dozviete sa o vzťahu človeka k prírode, ktorá lieči.

Podcast si môžete vypočuť po kliknutí na obrázok nižšie.

 

Aktuality

18. október 2022

Inly pre talkshow BiteClub s Jankou

Prvými hosťami po letnej prestávke bola naša riaditeľka Zuzana Šimeková a Ema Müller. Počas talkshow povedali viac aj o tom, ako sa cítiť dobre vo vlastnej koži, vyhorení či našom spoločnom projekte - novom mentoringovom programe „Čo od seba chcem a ako na to?”.

viac ›

13. október 2022

Rozprávali sme o zdraví pre ne.obycajna

O duši, dobrom živote, intuícii a krásnych ľuďoch, alebo aj kráse v ľuďoch. O slobode, čase so sebou samým a mnohom ďalšom sme povedali v rozhovore pre ne.obycajna.

viac ›

11. október 2022

Beseda ku knihe Krásni ľudia v Panta Rhei

V kníhkupectve v Bratislave sme boli súčasťou besedu o knihe Krásni ľudia, počas ktorej rozprávala nielen naša riaditeľka a autorka knihy Zuzana Šimeková, ale aj naša psychoterapeutka Zuzana Sidorová.

viac ›