Bar

16. marec 2022

Prednášali sme o duševnom zdraví aj v IT spoločnosti

V rámci tém duševného zdravia sa venujeme aj vyhoreniu, o ktorom rozprávala naša zakladateľka a riaditeľka pre zamestnancov IBM.

Bolo úžasné vidieť, koľko ľudí sa na prednášku prihlásilo a že sa témam duševného zdravia venujú spoločnosti čoraz viac. Nie som odborník ani poradca, no ak ma niekto osloví, rada zdieľam to, čo som zažila, čo som sa naučila sama na sebe a čo mne z vlastnej skúsenosti pomáha, aby som sa cítila vnútorne vyrovnaná. Odborníci a ich pomoc v tomto ohľade zohrali u mňa kľúčovú rolu. No nemusíme prejsť vyhorením, aby sme pochopili, že je dôležité mať zdravé vnútro. V tejto dobe je to výzva aj pre mňa a pre skoro všetkých ľudí v mojom okolí. Pomáhajme a nebojme sa aj požiadať o pomoc či radu. Držme sa a podržme sa,“ povedala po prednáške Zuzana Šimeková.

 

Aktuality

18. október 2022

Inly pre talkshow BiteClub s Jankou

Prvými hosťami po letnej prestávke bola naša riaditeľka Zuzana Šimeková a Ema Müller. Počas talkshow povedali viac aj o tom, ako sa cítiť dobre vo vlastnej koži, vyhorení či našom spoločnom projekte - novom mentoringovom programe „Čo od seba chcem a ako na to?”.

viac ›

13. október 2022

Rozprávali sme o zdraví pre ne.obycajna

O duši, dobrom živote, intuícii a krásnych ľuďoch, alebo aj kráse v ľuďoch. O slobode, čase so sebou samým a mnohom ďalšom sme povedali v rozhovore pre ne.obycajna.

viac ›

11. október 2022

Beseda ku knihe Krásni ľudia v Panta Rhei

V kníhkupectve v Bratislave sme boli súčasťou besedu o knihe Krásni ľudia, počas ktorej rozprávala nielen naša riaditeľka a autorka knihy Zuzana Šimeková, ale aj naša psychoterapeutka Zuzana Sidorová.

viac ›