Bar

10. október 2021

Dôležitosť duševného zdravia sme predstavili aj na Dňoch zdravia

Koncom septembra organizovala spoločnosť WOOD & Company Real Estate Dni zdravia, kedy si nájomcovia mohli vyhradiť čas pre svoje fyzické a duševné zdravie aj s podporou nášho občianskeho združenia.

Veľmi nás teší, že sme mohli byť súčasťou tejto skvelej iniciatívy zorganizovanej v rámci priestorov viacerých biznisových centier skupiny spoločnosti aj my, a že sme aj takýmto spôsobom pomohli dostať dôležitosť duševného zdravia do väčšieho povedomia.

Ak by ste mali záujem o spoluprácu s naším občianskym združením, napríklad našou účasťou na podujatí vašej firmy, neváhajte sa nám ozvať na info@inly.sk alebo cez formulár na našej stránke v časti Domov.

 

Aktuality

18. október 2022

Inly pre talkshow BiteClub s Jankou

Prvými hosťami po letnej prestávke bola naša riaditeľka Zuzana Šimeková a Ema Müller. Počas talkshow povedali viac aj o tom, ako sa cítiť dobre vo vlastnej koži, vyhorení či našom spoločnom projekte - novom mentoringovom programe „Čo od seba chcem a ako na to?”.

viac ›

13. október 2022

Rozprávali sme o zdraví pre ne.obycajna

O duši, dobrom živote, intuícii a krásnych ľuďoch, alebo aj kráse v ľuďoch. O slobode, čase so sebou samým a mnohom ďalšom sme povedali v rozhovore pre ne.obycajna.

viac ›

11. október 2022

Beseda ku knihe Krásni ľudia v Panta Rhei

V kníhkupectve v Bratislave sme boli súčasťou besedu o knihe Krásni ľudia, počas ktorej rozprávala nielen naša riaditeľka a autorka knihy Zuzana Šimeková, ale aj naša psychoterapeutka Zuzana Sidorová.

viac ›