Bar

9. september 2021

Naša riaditeľka povedala viac o svojom príbehu v podcaste Forbesu

V novej epizóde podcastovej série Nevyhorení sa Forbes Slovensko rozprával s našou riaditeľkou Zuzanou Šimekovou, ktorá po vlastnej skúsenosti s vyhorením založila naše občianske združenie.

Zuzka pôsobila niekoľko rokov ako advokátka v Londýne či v Paríži, neskôr sa stala partnerkou vo veľkej medzinárodnej kancelárii. Dnes úprimne hovorí o tom, ako nevedela odísť zo svetiel veľkého korporátu a ako zabudla na starostlivosť o seba a svoje vnútro. Prešla si vyhorením, vyhľadala pomoc odborníkov a nahliadla do sveta ľudí, ktorí tiež hľadali pomoc.

Ako sama hovorí: „Je dôležité učiť sa nové veci, bez toho by sme sa neposúvali ďalej. Na druhej strane, s vlastnou energiou to netreba preháňať a netreba si to nastavenie z práce prenášať na celý svoj život.“

Podcastová epizóda je k dispozícii na YouTube linku nižšie, na Spotify, v Google podcastoch či v Apple podcastoch pod názvom Nevyhorení. 

Aktuality

18. október 2022

Inly pre talkshow BiteClub s Jankou

Prvými hosťami po letnej prestávke bola naša riaditeľka Zuzana Šimeková a Ema Müller. Počas talkshow povedali viac aj o tom, ako sa cítiť dobre vo vlastnej koži, vyhorení či našom spoločnom projekte - novom mentoringovom programe „Čo od seba chcem a ako na to?”.

viac ›

13. október 2022

Rozprávali sme o zdraví pre ne.obycajna

O duši, dobrom živote, intuícii a krásnych ľuďoch, alebo aj kráse v ľuďoch. O slobode, čase so sebou samým a mnohom ďalšom sme povedali v rozhovore pre ne.obycajna.

viac ›

11. október 2022

Beseda ku knihe Krásni ľudia v Panta Rhei

V kníhkupectve v Bratislave sme boli súčasťou besedu o knihe Krásni ľudia, počas ktorej rozprávala nielen naša riaditeľka a autorka knihy Zuzana Šimeková, ale aj naša psychoterapeutka Zuzana Sidorová.

viac ›