Bar

22. jún 2022

Stali sme sa členmi iniciatívy Za inovatívne Slovensko

Iniciatívu tvorí skupina podnikateľov, výskumníkov a inovátorov, ktorým záleží na budúcnosti Slovenska v dobe digitálnej. Od júna 2022 sa stalo členom aj naše občianske združenie INLY.

Cieľom iniciatívy je zlepšiť prostredie pre fungovanie inovatívnych technologických firiem, ktorá verí, že tieto zmeny vedia zároveň pomôcť aj pri transformácii tradičnejších odvetví. Sústreďuje sa na dosiahnutie legislatívnych a regulačných zmien v oblastiach:

  • lákania a udržania talentu,
  • zefektívnenia byrokratických procesov,
  • podpory výskumu a vývoja,
  • rozvoja inovačného ekosystému.

 

Viac informácií o iniciatíve nájdete tu.

Aktuality

18. október 2022

Inly pre talkshow BiteClub s Jankou

Prvými hosťami po letnej prestávke bola naša riaditeľka Zuzana Šimeková a Ema Müller. Počas talkshow povedali viac aj o tom, ako sa cítiť dobre vo vlastnej koži, vyhorení či našom spoločnom projekte - novom mentoringovom programe „Čo od seba chcem a ako na to?”.

viac ›

13. október 2022

Rozprávali sme o zdraví pre ne.obycajna

O duši, dobrom živote, intuícii a krásnych ľuďoch, alebo aj kráse v ľuďoch. O slobode, čase so sebou samým a mnohom ďalšom sme povedali v rozhovore pre ne.obycajna.

viac ›

11. október 2022

Beseda ku knihe Krásni ľudia v Panta Rhei

V kníhkupectve v Bratislave sme boli súčasťou besedu o knihe Krásni ľudia, počas ktorej rozprávala nielen naša riaditeľka a autorka knihy Zuzana Šimeková, ale aj naša psychoterapeutka Zuzana Sidorová.

viac ›