Bar

6. máj 2022

Trochu inak s Adelou: O vyhorení, rovnováhe aj krásnych ľuďoch

Relácie sa zúčastnila naša zakladateľka a riaditeľka Zuzana Šimeková, ktorá rozprávala o tom, ako si prešla vyhorením, o svojom pracovnom živote aj o novej knihe Krásni ľudia.

Moderátorka Adela Vinczeová si do svojej talkshow Trochu inak pozýva hostí, ktorí sú výnimoční svojou originalitou. Novátori, rebeli, vynálezcovia, svojrázni umelci či iné unikátne osobnosti. Medzi hosťmi bola aj naša zakladateľka a riaditeľka INLY Zuzana Šimeková, ktorá si prešla vyhorením a povedala viac o svojej ceste k rovnováhe v živote, podpore duševného zdravia aj pripravovanej knihe.

„Vyhorenie je u každého špecifické. V mojom prípade som videla prejavy fyzické, ale aj psychické. Prišli momenty, kedy telo povedalo, že „už spomaľ“. Ja som to však nepripisovala vyhoreniu, myslela som si, že ide o virózu alebo inú chorobu. Čo bolo horšie boli pocity únavy, veľké smútku a straty zmyslu. A bolo to niečo iné, ako to, že máte jeden deň zlú náladu, len dnes som smutná alebo trochu lenivá. Naozaj som cítila, že toto už je viac a už si s tým sama nedokážem poradiť,“ povedala v relácii Zuzana Šimeková.

Celú epizódu si môžete pozrieť v archíve relácie Trochu inak.

 

 

Aktuality

18. október 2022

Inly pre talkshow BiteClub s Jankou

Prvými hosťami po letnej prestávke bola naša riaditeľka Zuzana Šimeková a Ema Müller. Počas talkshow povedali viac aj o tom, ako sa cítiť dobre vo vlastnej koži, vyhorení či našom spoločnom projekte - novom mentoringovom programe „Čo od seba chcem a ako na to?”.

viac ›

13. október 2022

Rozprávali sme o zdraví pre ne.obycajna

O duši, dobrom živote, intuícii a krásnych ľuďoch, alebo aj kráse v ľuďoch. O slobode, čase so sebou samým a mnohom ďalšom sme povedali v rozhovore pre ne.obycajna.

viac ›

11. október 2022

Beseda ku knihe Krásni ľudia v Panta Rhei

V kníhkupectve v Bratislave sme boli súčasťou besedu o knihe Krásni ľudia, počas ktorej rozprávala nielen naša riaditeľka a autorka knihy Zuzana Šimeková, ale aj naša psychoterapeutka Zuzana Sidorová.

viac ›