Bar

3. apríl 2022

Yoga retreat na Mallorce s Kikou Peráčkovou a Taste of Mallorca

Zúčastnili sme sa jógového pobytu, ktorý spája cvičenie jógy, prírodu a duševné zdravie. Okrem poznávania samých seba sme účastníkom predstavili aj naše občianske združenie.

Na pobyte sme okrem sebapoznania povedali viac aj o našom koncepte, poskytovaných službách, cieľoch podpory pre profesionálov aj budúcich profesionálov či spoločnosti. O občianskom združení rozprávala a na zaujímavé otázky odpovedala naša zakladateľka a riaditeľka Zuzana Šimeková.

Starostlivosť o seba, to je pre mňa správna kombinácia pohybu, oddychu, zdravej stravy a psychohygieny. A úplne najlepšie je, keď sa to dá v spoločnosti skvelých ľudí. Kika Peráčková je nesmierne inšpiratívna žena a krásny človek a spolu s Taste of Mallorca zorganizovali skvelý joga pobyt a v rámci neho sme s dievčatami otvorili aj otázky nášho vnútra. Ako sa o seba starať, ako nastaviť svoj deň, aby nám dobrý pocit z jógy vydržal čo najdlhšie, ako komunikovať so sebou a okolím, ako dosiahnuť zmenu, ale aj o tom, ako občas nevieme, ako sa k nej dostať, alebo kde požiadať o odbornú radu. Každá z tých dievčat/dám, ktoré som počúvala, je skvelá, každá má svoj príbeh, zvláda viacero rolí a občas, tak ako aj ja, sa v tom celom potrebujú akosi vyznať, zorientovať, nájsť svoju vlastnú mapu. Ďakujem za možnosť byť súčasťou tohto skvelého projektu,“ povedala o pobyte Zuzana Šimeková.

Koncept Mallorca Retreat vznikol nápadom vytvoriť niečo nové, iné. Kika Peráčková, inštruktorka jógy spolu s Taste of Mallorca vytvorili zážitkový pobyt, ktorý spája všetko a presne to, čo potrebujeme nájsť pri hľadaní rovnováhy v živote — pohyb a oddych, jógu a meditáciu, zdravé a chutné jedlo, úžasných a inšpiratívnych ľudí a v neposlednom rade – čas na seba.

Aktuality

18. október 2022

Inly pre talkshow BiteClub s Jankou

Prvými hosťami po letnej prestávke bola naša riaditeľka Zuzana Šimeková a Ema Müller. Počas talkshow povedali viac aj o tom, ako sa cítiť dobre vo vlastnej koži, vyhorení či našom spoločnom projekte - novom mentoringovom programe „Čo od seba chcem a ako na to?”.

viac ›

13. október 2022

Rozprávali sme o zdraví pre ne.obycajna

O duši, dobrom živote, intuícii a krásnych ľuďoch, alebo aj kráse v ľuďoch. O slobode, čase so sebou samým a mnohom ďalšom sme povedali v rozhovore pre ne.obycajna.

viac ›

11. október 2022

Beseda ku knihe Krásni ľudia v Panta Rhei

V kníhkupectve v Bratislave sme boli súčasťou besedu o knihe Krásni ľudia, počas ktorej rozprávala nielen naša riaditeľka a autorka knihy Zuzana Šimeková, ale aj naša psychoterapeutka Zuzana Sidorová.

viac ›