Bar

18. október 2021

Diskusia Vyhorieť môže každý priniesla zaujímavé poznatky z reálneho života

V ďalšej z verejných online diskusií, ktorú pripravila Liga za duševné zdravie SR „powered by UNIQA“, diskutovala o syndróme vyhorenia aj naša zakladateľka a riaditeľka Zuzana Šimeková.

O syndróme vyhorenia diskutovali ľudia, ktorí si ním prešli na vlastnej koži: Zuzana Šimeková, právnička a zakladateľka nášho Centra duševného zdravia INLY, Ondřej Synek, bývalý český reprezentant, olympijský medailista a majster sveta vo veslovaní a Martin Ondrejkovič, psychiater a psychoterapeut z Kliniky duševného zdravia Calma.

Nezabúdajte, že syndróm vyhorenia sa netýka len ľudí vo vysokom manažmente firiem. Vyhorieť môžu učitelia, lekárky, sociálni pracovníci, vodiči autobusu aj rodičia v domácnosti, ľudia najrozličnejších profesií a povolaní. Vyhorieť môžu ľudia v produktívnom veku, ale aj ľudia starší, študenti či žiaci. Ak cítite, že niečom nie je v poriadku, ozvite sa nám, sme tu pre vás.

Ak ste si diskusiu nestihli zapnúť naživo, stále máte možnosť pozrieť si jej záznam na facebookovej stránke Ligy za duševné zdravie po kliknutí na obrázok nižšie.

 

 

Aktuality

18. október 2022

Inly pre talkshow BiteClub s Jankou

Prvými hosťami po letnej prestávke bola naša riaditeľka Zuzana Šimeková a Ema Müller. Počas talkshow povedali viac aj o tom, ako sa cítiť dobre vo vlastnej koži, vyhorení či našom spoločnom projekte - novom mentoringovom programe „Čo od seba chcem a ako na to?”.

viac ›

13. október 2022

Rozprávali sme o zdraví pre ne.obycajna

O duši, dobrom živote, intuícii a krásnych ľuďoch, alebo aj kráse v ľuďoch. O slobode, čase so sebou samým a mnohom ďalšom sme povedali v rozhovore pre ne.obycajna.

viac ›

11. október 2022

Beseda ku knihe Krásni ľudia v Panta Rhei

V kníhkupectve v Bratislave sme boli súčasťou besedu o knihe Krásni ľudia, počas ktorej rozprávala nielen naša riaditeľka a autorka knihy Zuzana Šimeková, ale aj naša psychoterapeutka Zuzana Sidorová.

viac ›