Bar

16. december 2021

Naše skúsenosti sme odovzdali počas Európskeho týždňa pro bono

Nadácia Pontis zorganizovala počas Európskeho týždňa pro bono podujatie Výzvy pro bono advokácie. Odborníci sa v rámci série online diskusií venovali viacerým témam.

Zamerali sa na právnu etiku, právnu pomoc cudzincom či tému vyhorenia z pohľadu advokátov, filozofa, entografičky, akademikov alebo klinickej psychologičky. Diskusie boli určené pre odbornú aj laickú verejnosť.

Hostkami diskusie „Ako nevyhorieť? Je pro bono cesta?“ boli Zuzana Šimeková, právnička, zakladateľka a riaditeľka nášho OZ INLY a PhDr. Pavla Nôtova, PhD; klinická psychologička a pedagogička. Moderátorskej úlohy sa zhostila Mgr. Eva Braxatorisová, advokátka, ktorá vedie program Advokáti Pro Bono.

Ak ste si diskusiu nestihli pozrieť, prinášame vám jej záznam nižšie.

 

 

Aktuality

18. október 2022

Inly pre talkshow BiteClub s Jankou

Prvými hosťami po letnej prestávke bola naša riaditeľka Zuzana Šimeková a Ema Müller. Počas talkshow povedali viac aj o tom, ako sa cítiť dobre vo vlastnej koži, vyhorení či našom spoločnom projekte - novom mentoringovom programe „Čo od seba chcem a ako na to?”.

viac ›

13. október 2022

Rozprávali sme o zdraví pre ne.obycajna

O duši, dobrom živote, intuícii a krásnych ľuďoch, alebo aj kráse v ľuďoch. O slobode, čase so sebou samým a mnohom ďalšom sme povedali v rozhovore pre ne.obycajna.

viac ›

11. október 2022

Beseda ku knihe Krásni ľudia v Panta Rhei

V kníhkupectve v Bratislave sme boli súčasťou besedu o knihe Krásni ľudia, počas ktorej rozprávala nielen naša riaditeľka a autorka knihy Zuzana Šimeková, ale aj naša psychoterapeutka Zuzana Sidorová.

viac ›