Bar Online rezervácia

9. september 2021

Naša riaditeľka povedala viac o svojom príbehu v podcaste Forbesu

V novej epizóde podcastovej série Nevyhorení sa Forbes Slovensko rozprával s našou riaditeľkou Zuzanou Šimekovou, ktorá po vlastnej skúsenosti s vyhorením založila naše občianske združenie.

Zuzka pôsobila niekoľko rokov ako advokátka v Londýne či v Paríži, neskôr sa stala partnerkou vo veľkej medzinárodnej kancelárii. Dnes úprimne hovorí o tom, ako nevedela odísť zo svetiel veľkého korporátu a ako zabudla na starostlivosť o seba a svoje vnútro. Prešla si vyhorením, vyhľadala pomoc odborníkov a nahliadla do sveta ľudí, ktorí tiež hľadali pomoc.

Ako sama hovorí: „Je dôležité učiť sa nové veci, bez toho by sme sa neposúvali ďalej. Na druhej strane, s vlastnou energiou to netreba preháňať a netreba si to nastavenie z práce prenášať na celý svoj život.“

Podcastová epizóda je k dispozícii na YouTube linku nižšie, na Spotify, v Google podcastoch či v Apple podcastoch pod názvom Nevyhorení. 

Aktuality

24. október 2021

Boli sme súčasťou konferencie Americkej obchodnej komory

od redakcie INLY

Konferencia sa venovala Digitalizácii a inováciám v zdravotnej starostlivosti. V paneli Digitalizácia, inovácie a duševné zdravie diskutovala spolu s ďalšími hosťami aj naša zakladateľka a riaditeľka Zuzana Šimeková.

viac ›