Bar Online rezervácia

18. október 2021

Diskusia Vyhorieť môže každý priniesla zaujímavé poznatky z reálneho života

V ďalšej z verejných online diskusií, ktorú pripravila Liga za duševné zdravie SR „powered by UNIQA“, diskutovala o syndróme vyhorenia aj naša zakladateľka a riaditeľka Zuzana Šimeková.

O syndróme vyhorenia diskutovali ľudia, ktorí si ním prešli na vlastnej koži: Zuzana Šimeková, právnička a zakladateľka nášho Centra duševného zdravia INLY, Ondřej Synek, bývalý český reprezentant, olympijský medailista a majster sveta vo veslovaní a Martin Ondrejkovič, psychiater a psychoterapeut z Kliniky duševného zdravia Calma.

Nezabúdajte, že syndróm vyhorenia sa netýka len ľudí vo vysokom manažmente firiem. Vyhorieť môžu učitelia, lekárky, sociálni pracovníci, vodiči autobusu aj rodičia v domácnosti, ľudia najrozličnejších profesií a povolaní. Vyhorieť môžu ľudia v produktívnom veku, ale aj ľudia starší, študenti či žiaci. Ak cítite, že niečom nie je v poriadku, ozvite sa nám, sme tu pre vás.

Ak ste si diskusiu nestihli zapnúť naživo, stále máte možnosť pozrieť si jej záznam na facebookovej stránke Ligy za duševné zdravie po kliknutí na obrázok nižšie.

 

 

Aktuality

24. október 2021

Boli sme súčasťou konferencie Americkej obchodnej komory

od redakcie INLY

Konferencia sa venovala Digitalizácii a inováciám v zdravotnej starostlivosti. V paneli Digitalizácia, inovácie a duševné zdravie diskutovala spolu s ďalšími hosťami aj naša zakladateľka a riaditeľka Zuzana Šimeková.

viac ›