Bar Online rezervácia

Koučing pre mladých profesionálov

Program je určený pre mladých profesionálov približne do 5 rokov od nástupu do prvej práce po ukončení štúdia. Okrem individuálnych koučingov program môže zahŕňať aj školenia alebo prednášky od top odborníkov a koučov. Prvé sedenie v prípade tejto služby ponúkame klientom zadarmo.

Rola študenta a zodpovedného člena tímu v práci sú dve veľmi rozličné časti života a je to tiež obdobie stretnutia sa s mnohými očakávaniami a otázkami o ich naplnení, vlastných schopnostiach, smerovaní: som dosť dobrý/ dobrá? Je to to, čo hľadám? Ako sa zlepšiť, napredovať, naplniť ambície? Ako zladiť voľný čas? Ako si vypýtať a komunikovať, čo chcem?

Koučing vie priniesť do života klienta jasnosť, nový nezaujatý pohľad a prispieva k udržateľným zmenám v živote. Súčasťou programu môžu byť aj školenia, prednášky, motivačné stretnutia s top odborníkmi z oblasti koučingu, podnikania, športu či umenia na témy podľa výberu a záujmu klientov.

Trvanie: 10 sedení na 3 alebo 6 mesiacov podľa dohody (každý týždeň alebo každé dva)

Stiahnuť informácie

Kristína Geherová

Kristína Geherová

Kristína sa zameriava na Brain-Based Coaching, ktorý spája koučovanie a poznatky modernej neurovedy. vďaka praktickým technikám pomáha naštartovať životnú zmenu a nájsť prekážky, ktoré bránia klientovi v rozvoji. Tento typ koučingu ako jediný umožňuje meranie dosiahnutých posunov klienta.