Bar

Mentoringový program: „Čo od seba chcem a ako na to?“

Mentoringový program zameraný na základné spoznanie seba, svojich schopností, hodnôt a vízií a zároveň na poskytnutie konkrétnych príkladov a cvičení, ako vlastnú hodnotu a autenticitu môžeme začať realizovať v živote.

Cieľom je zodpovedať si dve hlavné otázky:

1. Čo od seba chcem?

2. Ako na to?

Program nie je zázračný návod, ani terapia ani koučing. Je to zdieľanie inšpirácie a príkladov zo života a skúsenosti. Každé stretnutie je odborne pripravené, účastníčky dostanú materiály k interaktívnej práci a zároveň, nebude chýbať ľahkosť, zaujímavé príbehy a najmä otázky kladené priamo Emou na adresovanie situácií, ktoré často riešime. Zmenu v sebe a živote však dokážeme urobiť len vtedy, ak sa do nej pustíme každá za seba.

AKO PROGRAM PREBIEHA?

• Program pozostáva zo štyroch online (zoom) stretnutí, každé v trvaní 60 minút.

• Program prebieha raz týždenne.

• Súčasťou programu môže byť aj vypracovanie úloh a zadaní počas stretnutí, alebo ktoré si môžete urobiť potom v kľude doma samé, ale dáme vám návod ako na to. Cieľom je prehĺbiť pochopenie a poznanie seba.

• Čo sa na stretnutiach povie by malo zostať na stretnutiach. Máme vzájomnú dôveru.

• Program je spoplatnený sumou Eur 40 na osobu.

• Z programu nebudú robené záznamy.

PRE KOHO JE PROGRAM VHODNÝ?

Program je vhodný pre všetky z nás, ktoré:

• sa chceme vo vlastnej koži cítiť dobre,

• cítime, že možno máme naviac, že sa chceme pohnúť z miesta, alebo urobiť zmenu v práci, osobnom živote alebo v sebe,

• sme úplne ok s našim životom, ale chceme sa dozvedieť o nástrojoch sebarozvoja a čo by nám to mohlo priniesť.

Program nepredstavuje osobný koučing ani terapiu či psychologické poradenstvo.

KTO PROGRAM VEDIE?

Zuzana Šimeková, zakladateľka a riaditeľka občianskeho združenia INLY a Ema Müller, PR manažérka, zakladateľka značky EMAEM a projektu "som bohyňa".

Ema Müller

Ema Müller

Ema Müller žije už desať rokov v Paríži, kde vyštudovala módny biznis na Mod’Art International. Posledný rok štúdia dokončila na Berkeley College of Fashion v New Yorku. V Paríži pracuje ako PR Manažérka pre módne a beauty značky. Pravidelne píše o svojich pocitoch vo Vogue CS a rozpráva o nich v podcastoch Témy Emy. Ema založila značku EMAEM a projekt “som bohyňa”, ktorým podporuje dievčatá a ženy k tomu, aby sa mali rady také aké sú - bohovsky bohyňovské.

Zuzana Šimeková

Zuzana Šimeková

JUDr. Zuzana Šimeková PhD., LL.M študovala právo doma aj v zahraničí a niekoľko rokov pôsobila ako advokátka v Londýne a v Paríži. Po návrate na Slovensko sa stala partnerkou v medzinárodnej advokátskej kancelárii, pričom súčasťou jej náplne boli aj mentoring, školenia a vzdelávanie. Bola zaradená medzi 40 významných právničiek v jej kategórii v Európe aj medzi top 100 žien česko-slovenského právneho biznisu. Dlhodobo sa venuje spoločenským témam, oblasti sebarozvoja a duševného zdravia.