Bar Online rezervácia

Mentoringový program: „Poďme si veriť“

Mentoringový program zameraný na spoznanie vlastnej hodnoty a potrieb a ako ich uplatňovať v živote voči sebe aj voči iným ľuďom.

 

Cieľom je zodpovedať si dve hlavné otázky:

 

1. V čom je moja hodnota?

2. Ako ju uplatním vo vzťahu k sebe aj iným?

 

Každé stretnutie je odborne pripravené, v prvej časti si spoločne vo forme prezentácie prejdeme modely, ktoré fungujú pri spoznávaní vlastnej hodnoty a potrieb a toho, ako ich aj naozaj uplatniť vo svojom živote. Prejdeme si, ako spoznať vlastnú hodnotu, čo nám bráni veriť si a dať si uznanie, ako ich v sebe nájsť a ako ich komunikovať okoliu. Teória vo forme prezentácie v krásnom vizuály od Emy sa dopĺňa o cvičenia, praktické rady a tipy.  Nebude chýbať ľahkosť, zaujímavé príbehy a najmä otázky kladené priamo Emou či tebou na adresovanie situácií, ktoré často riešime. Zmenu v sebe a živote však dokážeme urobiť len vtedy, ak sa do nej pustíme každá za seba a my vám dáme tipy, ako na to.

 

AKO PROGRAM PREBIEHA?

 

• Program pozostáva zo štyroch online (zoom) stretnutí, každé v trvaní 75 minút.

• Program prebieha raz týždenne.

• Súčasťou programu môže byť aj vypracovanie úloh a zadaní počas stretnutí, alebo ktoré si môžete urobiť potom v kľude doma samé, ale dáme vám návod ako na to.

• Čo sa na stretnutiach povie by  malo zostať na stretnutiach.

• Máme vzájomnú dôveru.

• Program je spoplatnený sumou 40 eur na osobu.

• Z programu nebudú robené záznamy.

 

PRE KOHO JE PROGRAM VHODNÝ?

 

Program je vhodný pre všetky z nás, ktoré:

• Bojíme sa uveriť vlastnej hodnote,

• Máme obavy, či si môžeme niečo vypýtať, hoci po tom túžime,

• Ak aj vieme, čo by sme chceli, nevieme, ako to správne komunikovať okoliu,

• Chceme sa rozvíjať a dozvedieť sa viac o tom, ako mať dobrý a spokojný život.

 

Program nepredstavuje osobný koučing ani terapiu či psychologické poradenstvo.

 

Program začína 12. januára 2023 a bude sa konať 12.1., 20.1. (pozor, piatok), 26.1. a 2.2. o 18.30.

 

KTO PROGRAM VEDIE?

Zuzana Šimeková, zakladateľka a riaditeľka občianskeho združenia INLY a Ema Müller, PR manažérka, zakladateľka značky EMAEM a projektu "som bohyňa".

Zuzana Šimeková

Zuzana Šimeková

JUDr. Zuzana Šimeková PhD., LL.M študovala právo doma aj v zahraničí a niekoľko rokov pôsobila ako advokátka v Londýne a v Paríži. Po návrate na Slovensko sa stala partnerkou v medzinárodnej advokátskej kancelárii, pričom súčasťou jej náplne boli aj mentoring, školenia a vzdelávanie. Bola zaradená medzi 40 významných právničiek v jej kategórii v Európe aj medzi top 100 žien česko-slovenského právneho biznisu. Dlhodobo sa venuje spoločenským témam, oblasti sebarozvoja a duševného zdravia.

Ema Müller

Ema Müller

Ema Müller žije už desať rokov v Paríži, kde vyštudovala módny biznis na Mod’Art International. Posledný rok štúdia dokončila na Berkeley College of Fashion v New Yorku. V Paríži pracuje ako PR Manažérka pre módne a beauty značky. Pravidelne píše o svojich pocitoch vo Vogue CS a rozpráva o nich v podcastoch Témy Emy. Ema založila značku EMAEM a projekt “som bohyňa”, ktorým podporuje dievčatá a ženy k tomu, aby sa mali rady také aké sú - bohovsky bohyňovské.