Bar

Aktivity

18. október 2022

Inly pre talkshow BiteClub s Jankou

Prvými hosťami po letnej prestávke bola naša riaditeľka Zuzana Šimeková a Ema Müller. Počas talkshow povedali viac aj o tom, ako sa cítiť dobre vo vlastnej koži, vyhorení či našom spoločnom projekte - novom mentoringovom programe „Čo od seba chcem a ako na to?”.

viac ›

13. október 2022

Rozprávali sme o zdraví pre ne.obycajna

O duši, dobrom živote, intuícii a krásnych ľuďoch, alebo aj kráse v ľuďoch. O slobode, čase so sebou samým a mnohom ďalšom sme povedali v rozhovore pre ne.obycajna.

viac ›

11. október 2022

Beseda ku knihe Krásni ľudia v Panta Rhei

V kníhkupectve v Bratislave sme boli súčasťou besedu o knihe Krásni ľudia, počas ktorej rozprávala nielen naša riaditeľka a autorka knihy Zuzana Šimeková, ale aj naša psychoterapeutka Zuzana Sidorová.

viac ›

26. september 2022

O duševnom zdraví v podcaste Bylinkárium

V rozhovore Zuzana Šimeková priblížila, aké je byť autorkou knihy, obdobie vyhorenia a čas ponorenia sa do svojho vnútra, zaujímavosti o našom centre duševného zdravia, nástroje hojenia a prevencie aj malé veľké radosti z prírody a umenia.

viac ›

14. september 2022

Pre Denník N o vyhorení

V rozhovore pre dennikn.sk povedala naša zakladateľka Zuzana Šimeková viac o svojej predošlej práci, vyhorení aj o založení nášho občianskeho združenia s dôrazom na sebarozvoj a starostlivosť o duševné zdravie.

viac ›

24. august 2022

O duševnom zdraví v Ráne na Rádiu FM

Prijali sme pozvanie na ďalší zaujímavý rozhovor do relácie Ráno na Rádiu FM. Rozprávali sme nielen o knihe Krásni ľudia, ale aj o ceste duševného zdravia, terapii a prevencii.

viac ›

18. august 2022

Rozhovor pre Pravdu: nie je hanbou vyhorieť

Žijeme pod tlakom doby a nie každý to vie zvládnuť. Naša riaditeľka Zuzana Šimeková napísala aktuálny (a aj akútny) román Krásni ľudia, ktorý ukazuje, že nie je hanbou vyhorieť a nie je hanbou požiadať o pomoc.

viac ›

6. august 2022

Otvárame tabuizované témy pre sme.sk

V rozhovore pre sme.sk sme otvorili tabuizované témy napríklad pobytu na psychiatrii, ktorým si prešla naša riaditeľka Zuzana Šimeková či o normalizácii témy duševných porúch a najmä ochoty ľudí riešiť ich.

viac ›

21. apríl 2022

Pripravili sme workshopy pre Campus Cowork

V rámci Campus Cowork sme pripravili dva workshopy na témy, s ktorými sa ľudia v coworku často stretavajú: správne nastavenie svojho fungovania, návykov a výkonu v práci - ako predchádzať vyhoreniu.

viac ›

20. marec 2022

Rozhovor pre Forbes: Žijeme v pretlaku dopamínu

Dopamínový detox zahŕňa odstrihnutie od všetkých stimulácii a potešení na 24 hodín, aby obmedzili tvorbu dopamínu, ktorým sme presýtení. Viac o tejto téme povedala naša koučka Kristína Geherová.

viac ›